Snimak sa Čukarice otkrio UŽAS! Muškarac lagano ubacio Molotovljev koktel kroz prozor kuće, usledio ŠOK potez
Nepoznati muškarac pokušao je juče oko 16 časova da zapali porodičnu kuću na Čukarici, kada je, prema saznanjima do kojih je došao Telegraf.rs, na objekat bacio Molotovljev koktel.
Prema prvim informacijama do kojih je došao Telegraf.rs, napad je zabeležen nadzornim kamerama koje su postavljene na kući. Na snimku se vidi muškarac koji usred dana prilazi ogradi porodičnog doma, preskače je i ulazi u dvorište, a zatim prilazi prozoru kuće. Nakon toga, kako se vidi na snimku, napadač ciglom razbija staklo na prozoru, a potom kroz otvor ubacuje zapaljeni Molotovljev koktel, pokušavajući da izazove požar u objektu.
U trenutku napada, u kući se nalazio B. R. (55), koji je, prema saznanjima do kojih je došao Telegraf.rs, zahvaljujući brzoj reakciji sprečio da dođe do ozbiljnije materijalne štete. On je odmah reagovao kada je zapaljena flaša ubačena kroz prozor, prišao joj i rukama je uzeo, a zatim izbacio napolje u dvorište, čime je sprečio širenje vatre unutar svog doma.
Tom prilikom zadobio je lake telesne povrede u vidu opekotina na rukama.
Nakon incidenta, B. R. je odmah obavestio policiju, koja je ubrzo izašla na lice mesta i obavila uviđaj, a policijski službenici su tom prilikom izuzeli snimke sa nadzornih kamera, koji bi mogli da pomognu u identifikaciji i pronalasku napadača.
O svemu je obavešteno i nadležno tužilaštvo, a policija intenzivno traga za muškarcem koji se sumnjiči da je bacio Molotovljev koktel na porodični dom.
Istraga je u toku i trebalo bi da utvrdi sve okolnosti pod kojima se incident dogodio, kao i motiv koji stoji iza pokušaja paljenja kuće oštećenog čoveka.
(Telegraf.rs)
Video: Zemun vrtić
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.