KRVAV UDES U STUBLINAMA: Pauk odnosi smrskanu školjku "folksvagena", policija još dežura na mestu užasa!
Ekipa portala Telegraf.rs nalazi se na mestu stravične saobraćajne nesreće u mestu Stubline, gde su upravo završene dramatične scene izvlačenja olupine.
Specijalizovane ekipe šlep službe, uz asistenciju policije, uspele su da izvuku smrskani "folksvagen" iz kanala.
Prizor je potresan - od automobila bukvalno nije ostalo ništa osim potpuno deformisane školjke.
Prednji deo vozila, koji je direktno udario u drvo, praktično je nestao, a delovi motora i unutrašnjosti rasuti su svuda unaokolo.
Misterija rasutog novca
Podsećamo, ono što je ovaj udes učinilo nesvakidašnjim jeste velika količina novca koji je nakon udarca ispao iz vozila i završio u kanalu i na putu. Dok su lekari Hitne pomoći zbrinjavali vozača, policajci su obezbeđivali lice mesta gde su se pored krhotina stakla videle i novčanice.
Uviđaj završen, saobraćaj se normalizuje
Nakon što je šlep služba uklonila ostatke "folksvagena", uviđaj je priveden kraju. Policija je prikupila sve tragove koji će pomoći u istrazi kojom rukovodi nadležno tužilaštvo. Glavna pitanja na koja istraga treba da odgovori su:
Kako je vozač izgubio kontrolu nad vozilom na ovom delu puta?
Koje je poreklo novca koji je pronađen rasut na mestu nesreće?
Vozač se i dalje nalazi pod nadzorom lekara i u teškom je stanju.
(Telegraf.rs)
Video: Kilometarska kolona od Gazele do kraja Bubanj Potoka
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.