Napunio škodu za 15.000 tableta: Uhapšen u Inđiji zbog posedovanja psihoaktivnih supstanci

E. H.
E. H.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Sremskoj Mitrovici su uhapsili P. K. (42), zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.

Prilikom kontrole „škode“ kojom je upravljao osumnjičeni, na području Inđije, policija je u prtljažniku automobila pronašla i zaplenila oko 15.000 tableta sa liste psihoaktivnih supstanci.

Po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Sremskoj Mitrovici, P. K. je određeno zadržavanje do 48 časova, u kom roku će, uz krivičnu prijavu, biti priveden tužilaštvu.

(Telegraf.rs)

Video: Nadica Ademov dobila kola od 125.000 evra, pa u "staroj" mašini stigla na snimanje

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA