Napadač još u bekstvu: Upali naoružani u restoran u Kragujevcu, držali 100 gostiju na nišanu, tukli flašom...

M. R.
M. R.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 1

Kragujevačka policija intenzivno traga za napadačem koji je u ovom gradu, sa grupom naoružanih mladića i uz pretnje pištoljem šenlučila u jednom restoranu, napala goste i isterala ih napolje, saznaje Telegraf.

Podsetimo, prava drama odigrala se u jednom kragujevačkom restoranu 22. marta, kada je u objekat uletela grupa naoružanih mladića i uz pretnje pištoljem počela da isteruje goste napolje.

- Bahato i siledžijsko ponašanje trajalo je oko pola sata, a gosti su bili zatečeni i uplašeni. Tokom trajanja mafijaškog upada jednog momka su staklenom flašom udarili u glavu i naneli mu teške telesne povrede - rekao je za RINU jedan od očevidaca.

Kako saznajemo, u večernjim satima, uletela je grupa od desetak napadača. Trojica su fizički nasrnula na goste, dok su saučesnici bili sa njima i "pokrivali" napad.

Čitav incident su zabeležile kamere u lokalu, a snimci su predati policiji na postupanje. U lokalu se u tom trenutku nalazilo više od 100 gostiju.

Policija je izašla na lice mesta i privela tri mladića za koje postoji sumnja da su izvršila navedeno krivično i bezobzirno delo, a u pitanju su N.L, M.J. i I.J.

- Ipak, pored postojanja snimaka sa lica mesta i čak stotinu svedoka i oštećenih koji su užasnuti i prepadnuti besprizornim scenama, nakon saslušanja od strane policije isti su pušteni - dodaje sagovornik.

Jedan od glavnih aktera je umakao pre dolaska policije, a 9 dana posle incidenta nije priveden i policija intenzivno traga za njim.

(Telegraf.rs)

Video: Devojka izbodena nasred ulice u Beogradu

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Igor

    31. mart 2026 | 12:01

    Samo u Srbiji ima, da neko uzme stotinu talaca, i da ga posle toga, puste na slobodu.

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA