Begunac pucao na policiju u Novom Sadu: Jezivi detalji potere, ceo grad na nogama!
U Novom Sadu se događa prava drama, nakon što je za sada nepoznati muškarac pucao u policiju i dao se u beg.
Naime, došlo je do incidenta tokom policijske potere, kada je na policiju pucano iz vozila koje je pokušalo da izbegne zaustavljanje, nezvanično saznaje Telegraf.rs.
Podsećamo, sve je počelo kada je osumnjičeni, preteći vatrenim oružjem jednom vozaču, oduzeo automobil i dao se u beg. Begunac se trenutno kreće iz pravca grada ka Šajkašu. Veliki broj policijskih patrola je na terenu, a jake snage su raspoređene i kod naplatne rampe na izlazu iz Novog Sada.
Reč je o licu koje je od ranije dobro poznato organima reda.
(Telegraf.rs)
Video: Filmska potera po autoputu za vozačem koji prevozi migrante
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Draza Mihajlovic
Ako je dobro poznat policiji, zasto je idiot na slobodi? Dokle vise? Novi Sad postao grad za izbegavanje. Sramota!!
Podelite komentar
Realnost
Treba policija da uzvrati zestoko
Podelite komentar
CQ
On bio naoružan ali i policija tako da je borba bila ravnopravna pa ko koga prvo smakne !
Podelite komentar