Tragedija kod Kragujevca: Umrla beba koja je bila u teškom stanju
U kragujevačkom naselju Korićani došlo je do tragedije kada je preminula beba, koja je vozilom Hitne pomoći transportovana do bolnice.
- Beba je bila u teškom zdravstvenom stanju i vozilom Hitne tranportovali su je u bolnicu. Međutim, došlo je do saobraćajne nezgode u kojoj je učestvovalo upravo to sanitetsko vozilo - kaže za RINU izvor upoznat sa ovim tragičnim događajem.
Kako se saznaje, smrt bebe ipak nije usledila kao posledica ove saobraćajne nezgode, već je preminula usled jako teškog zdravsdtvenog stanja.
Daljom istragom biće utvrđene svce okolnosti koje su dovele do ovog tragičnog događaja.
Ekipa Hutne pomoći iz Kragujevca primila je bebu u teškom stanju koju je predala ekipi Kliničkog centra u Kragujevcu, potvrdili su za portal Telegraf.rs iz Hitne pomoći.
(Telegraf.rs)
Video: Hapšenje mladića u Beogradu zbog arsenala oružja
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.