PRVE SLIKE TRAGEDIJE: Ovde je pronađeno telo mladića sa povredama na Savskom vencu
Stravičan prizor u elitnom beogradskom naselju na Savskom vencu.
U ulici Banjičkih žrtava, danas popodne pronađeno je beživotno telo mlađeg muškarca.
Reporteri portala Telegraf.rs, koji se nalaze na licu mesta, javljaju da je situacija izuzetno napeta i potresna.
POTRESNE SCENE NA SAVSKOM VENCU
Kako javlja naša ekipa sa terena, telo mladića je trenutno prekriveno belim čaršavom, dok forenzičari obavljaju uviđaj. Ubrzo nakon dolaska policije, na mesto tragedije stigli su i članovi porodice nastradalog.
"Krici i plač paraju vazduh u ulici. Članovi porodice su u potpunom šoku, policija ih drži dalje od samog mesta gde leži telo dok se ne završi prikupljanje dokaza", javlja reporter Telegrafa.
POLICIJA ČEŠLJA SVAKI PEDALJ
Uviđaj je u toku, a policijske trake blokiraju prolaz kroz veći deo ulice. Na terenu je veliki broj pripadnika MUP-a, kao i inspektori u civilu. Uzrok smrti znaće se nakon obdukcije.
Stanari ulice Banjičkih žrtava su u neverici. Kažu da je ovaj kraj inače miran i da ne pamte ovakvu tragediju.
Ekipa Telegrafa nastavlja da prati situaciju na terenu.
Uskoro opširnije o identitetu mladića i detaljima istrage.
(Telegraf.rs)
Video: Oboren motociklista na Brankovom mostu
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Коле
Права Колумбија! Ово је огледало садашње и власти у Србији још од деведесетих.
Podelite komentar
Yes
Mnogo toga vam fali i falilo u RSrbiji,preselite se gde će vam biti bolje,ja sam u CH i ne kukam ali ovde treba da se radi a vi ste LENČUGE.
Podelite komentar