SAZNAJEMO! REKETAŠI OPET UDARILI? Posle bombe razbijeni izlozi „Vinoteke“ na Vračaru!
Poznati beogradski lokal „Vinoteka“, koji se nalazi u Braničevskoj ulici na Vračaru, ponovo se našao na meti napadača, saznaje "Telegraf.rs".
Noćas, oko dva sata iza ponoći, nepoznati počinioci razbili su izloge na ovom objektu.
Prema prvim informacijama, u incidentu nema povređenih osoba, a na lokalu je pričinjena manja materijalna šteta. Policija je obavila uviđaj na licu mesta, a istraga bi trebalo da utvrdi motive ovog napada, kao i identitet vandala.
Drugi incident u kratkom roku
Ovaj događaj izazvao je dodatnu zabrinutost stanara Braničevske ulice jer ovo nije prvi put da je pomenuti ugostiteljski objekat meta napada. Naime, početkom februara ove godine na isti lokal bačena je eksplozivna naprava.
Iako je u noćašnjem incidentu zabeležena samo manja šteta, hronologija događaja ukazuje na to da popularni vračarski lokal iz nekog razloga kontinualno privlači pažnju napadača.
Policija intenzivno radi na rasvetljavanju svih okolnosti, a pretpostavlja se da će u istrazi od velike pomoći biti snimci sa nadzornih kamera postavljenih na samom lokalu, kao i na okolnim objektima u ulici.
(Telegraf.rs)
Video: Lisjecki: Mislim da će pubika uživati u ovom muzičkom iskustvu
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Kranp
Posaljite kriminalu ozbiljnu poruku i resite problem, kao svaki domacin, kod mene u kucu postoji crta preko koje niko ne moze da prodje, znaci postoji sloboda i sve u zivotu sto je normalno za jedno društvo i porodicu, ali postoji i granica, tako i Drzava moze preko noci da resi problem, od sutra naredjenje ovako se radi ko odstupi nema ga, i za mesec dana vracas bezbednost na mestu, spavamo sa odkljucana vrata, ovako igranka moze da traje u nedogled..!
Podelite komentar
Vuk
To opet sestrić one tužiteljke blokaderke što su ga pustili na slobodu... Sve jasno.
Podelite komentar
Mihailović
Policija pohapsi, tuziteljka blokaderka pusti da nastave sa ucenama, paljevinom i bacanjem eksplozivnih naprava...
Podelite komentar