Jeziva tragedija kod Kragujevca! Kamion u punoj brzini uleteo pravo u kuću

A. Ć.
A. Ć.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Muškarac je poginuo kada je kamion sa drvima, u kojem je bio na mestu suvozača, izleteo sa puta, probio ogradu i uleteo u jednu kuću danas oko 17 časova u kragujevačkom selu Velike Pčelice.

Vozača kamiona, koji je teško povređen, zbrinula je Hitna pomoć i prevezla u kragujevački Univerzitetski klinički centar.

Na teren je izašlo i šest vatrogasaca-spasilaca kragujevačke Uprave za vanredne situacije sa dva vozila, koji su pomogli u izvlačenju zaglavljenih ljudi i kamiona koji je uleteo u kuću.

Kako RTS saznaje, u trenutku nesreće niko nije bio u kući.

Policija obavlja uviđaj, nakon kojeg će biti poznati svi detalji ove nesreće.

(Telegraf.rs/RTS)

Video: Četiri osobe poginule u stravičnom udesu u Novom Pazaru

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA