Požar u stanu na Zvezdari: Povređene dve osobe, vatrogasci sprečili širenje vatre

Ekipa Hronike
Ekipa Hronike    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

U stanu u Ulici Matice srpske na Zvezdari večeras je izbio požar nakon što se na ventilu plinske boce, koja se nalazila na terasi, pojavio plamen.

Prema dostupnim informacijama, u požaru su povređene dve osobe. Za sada nije saopšten stepen njihovih povreda niti okolnosti pod kojima su zadobile povrede.

Na lice mesta brzo su stigli pripadnici Vatrogasno-spasilačke jedinice Zvezdara, koji su efikasnom intervencijom uspeli da lokalizuju požar i spreče njegovo dalje širenje na ostatak stambenog objekta i susedne stanove.

Nadležne službe obavile su uviđaj, a okolnosti koje su dovele do pojave plamena na plinskoj boci biće predmet dalje istrage.

(Telegraf.rs)

Video: Poznato stanje mladića koji je ranjen u pucnjavi u Novom Sadu

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA