JEZIVI SNIMAK SA SAVSKOG VENCA: Automobil pokosio devojku, od siline udarca ODLETELA NEKOLIKO METARA U VAZDUH!
Jeziva saobraćajna nesreća dogodila se u ponedeljak u beogradskoj opštini Savski venac, kada je automobil silovito oborio devojku koja je pokušala da pretrči kolovoz, saznaje "Telegraf.rs".
Ekipa portala Telegraf.rs došla je u posed uznemirujućeg snimka na kome se vidi tačan trenutak stravičnog udara. Od siline udarca devojka je odletela u vazduh nekoliko metara i pala!
Prema saznanjima našeg portala, povređena je devojka M. Đ. (33). Nju je ekipa Hitne pomoći hitno prevezla u Urgentni centar.
Lekari konstatovali teške telesne povrede
Na lice mesta su odmah nakon poziva izašle ekipe policije i Hitne pomoći. Povređena devojka je sa teškim povredama transportovana u bolnicu, gde su joj nakon detaljnog pregleda konstatovane teške telesne povrede.
Kako saznajemo, lekari u Urgentnom centru preduzimaju sve neophodne mere kako bi sanirali povrede nesrećne devojke i njeno stanje se pomno prati.
Policija obavila uviđaj
Policijski službenici obavili su uviđaj na mestu nesreće kako bi se utvrdile sve okolnosti koje su dovele do ovog obaranja, kao i to da li je vozač prilagodio brzinu kretanja uslovima na putu.
Ovaj jezivi snimak još jednom svedoči o tome koliko je sekunda nepažnje dovoljna da dođe do tragedije i služi kao surovo upozorenje i pešacima i vozačima na maksimalan oprez u saobraćaju.
(Telegraf.rs)
Video: Zlatne ruke dečaka stvaraju magiju: "Piton" je prava muška pita sa Altine!
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Van
Pešačkog! Bez gledanja! Sad je vozač kriv?
Podelite komentar
Roko
Ma da i na pešačkom mora da se pogleda ima li vozila u blizini pa nemože da ukoči.
Podelite komentar
xy
Samo jurcaju, gaze na pesackom, ne cekaju. I niko nista ne poostrava, ne preduzima???!!!!!!
Podelite komentar