Drama u Rakovici: Bivša radnica upala u starački dom sa nožem, policija hitro reagovala

V. K.
V. K.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

U jednom staračkom domu u beogradskoj opštini Rakovica u sredu se odigrala prava drama nakon koje je uhapšena žena koja je sa nožem upala u objekat i napala dve radnice.

Incident se dogodio kada je bivša radnica doma A. G. (1993) došla u prostorije ove ustanove. Nakon verbalne svađe sa radnicama S. M. (1980) i K. S. (1992), A. G. im je zadala više udaraca rukama u predelu glave, kao i nogom u predelu tela. Nakon fizičkog napada, ona je izvadila nož iz torbe i uputila im pretnje da će ih izbosti.

Brzom intervencijom policije, osumnjičena A. G. je lišena slobode, a tom prilikom joj je i oduzeto hladno oružje.

Njoj je određeno zadržavanje do 48 sati, i protiv nje će biti podneta krivična prijava za krivično delo ugrožavanje sigurnosti. Istragu o ovom slučaju vodi Drugo osnovno javno tužilaštvo u Beogradu.

(Telegraf.rs)

Video: 250 Godina Amerike - Marš marinaca, himne Srbije i SAD i nastup hora

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA