Moler osumnjičen da iz kuće penzionerke ukrao nakit vredan 11,5 miliona dinara

   
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Pripadnici policije u Subotici uhapsili su B. V. (43) zbog sumnje da je tokom izvođenja molerskih radova iz kuće 72-godišnje sugrađanke ukrao nakit vredan oko 11,5 miliona dinara.

Prema sumnjama, osumnjičeni je juče, dok je radio u kući oštećene, iskoristio priliku i prisvojio veću količinu nakita.

Intenzivnim radom policije deo ukradenog nakita pronađen je kod osumnjičenog i biće vraćen vlasnici.

Po nalogu tužilaštva, B. V. je zadržan do 48 sati, nakon čega će, uz krivičnu prijavu za tešku krađu, biti priveden Osnovnom javnom tužilaštvu u Subotici.

(Telegraf.rs)

Video: Meštani Guče o curenju amonijaka

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA