Drama u Mirijevu: Građani prijavili tuču i napad nožem!
Tuča i napad oštrim predmetom dogodila se danas, prema rečima građana, u Ulici Jovanke Radaković u beogradskom naselju Mirijevo, a jedan mlađi muškarac je navodno izboden, saznaje Telegraf.rs.
Kako nezvanično saznaje Telegraf.rs, građani su prijavili da je na ulici izbila tuča, kao i da je tokom sukoba jedna osoba povređena oštrim predmetom.
Incident je prijavljen policiji, a u ovom trenutku nije poznato kako je sukob počeo, koliko je osoba u njemu učestvovalo, kao ni stepen povreda mladića.
Takođe, za sada nema zvaničnih informacija o tome da li je osumnjičeni za napad identifikovan ili uhapšen.
Pripadnici policije, kao i ekipa Hitne pomoći izašli su na lice mesta, a više detalja biće poznato nakon policijskog uviđaja i utvrđivanja svih okolnosti pod kojima je došlo do tuče i napada oštrim predmetom.
Na snazi je policijska akcija Vihor 3 i u toku je potraga za napadačem.
(Telegraf.rs)
Video: Kako će izgledati zdravstveni sistem Srbije za PET godina: Đuro Macut o ulaganjima u zdravstvu
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.