(UZNEMIRUJUĆI VIDEO) Pokosio policajku na pešačkom u Leskovcu i pobegao, pa pušten na slobodu

J. P.
J. P.    ≫   
Čitanje: oko 2 min.
  • 1

Portal Jugmedia objavio je uznemirujući video-snimak saobraćajne nezgode koja se dogodila u Leskovcu, a u kojoj je teško povređena D. K. (32), inspektorka za krvne delikte Policijske uprave u ovom gradu.

(Upozoravamo da je video-snimak izuzetno uznemirujući!)

Snimak pogledajte OVDE

Na snimku koji je javno objavio ovaj regionalni portal, jasno se vidi trenutak kada se inspektorka D. K. i njen suprug na motoru, sa uredno stavljenim kacigama na glavama, zaustavljaju ispred pešačkog prelaza u Radničkom naselju kako bi propustili čoveka sa dvoje male dece.

Svega nekoliko sekundi kasnije, iz suprotnog pravca pojavljuje se beli „fijat punto” vlasotinačkih tablica. Vozač automobila pri velikoj brzini obilazi celu kolonu vozila, prelazi u suprotnu traku i direktno naleće na zaustavljeni motor.

Udarac je odbacio na trotoar, vozač odmah pobegao

Na dramatičnom snimku vidi se kako auto najpre retrovizorom udara inspektorku u kuk, a potom je vozačevim vratima silovito odbacuje na trotoar. Dok povređeni leže na ulici, vozač i suvozač iz „punta” se bez zaustavljanja udaljavaju sa lica mesta, ne pruživši pomoć nesrećnoj ženi.

Dok smo stajali, automobil je prešao na našu stranu i udario me. Odbacilo me je na trotoar. U prvi mah se učinilo da nije strašno, ali snimci u Urgentnom centru pokazali su jezive posledice”, priča povređena inspektorka D. K., koju očekuju bar dve teške operacije.

Strašne dijagnoze i ogorčenje zbog odluke tužilaštva

Nesrećna žena pretrpela je teške povrede levog skočnog zgloba, potkolenice, kolena i kuka. Najveću zabrinutost lekara izaziva veliki hematom na pršljenu C5 kičmenog stuba, kao i povreda zbog koje joj tečnost curi u organizam.

Pored teških povreda, sama žrtva i lokalna javnost dodatno su ogorčeni postupanjem nadležnih. Osumnjičeni vozač pronađen je tek sutradan uveče u Nišu, ali nakon sprovođenja u PU Leskovac i davanja izjave - odmah je pušten na slobodu.

„Nije čak ni zadržan 48 sati, kako zakon predviđa. Sve je prepušteno meni, da sada ovako bolesna i povređena idem po sudovima”, ogorčena je D. K.

Muk u policiji i sumnje u zataškavanje

Inače, PU Leskovac se povodom ove nesreće uopšte nije oglasila zvaničnim saopštenjem, što je presedan kada su u pitanju udesi sa teško povređenim licima.

Nakon što je portal Jugmedia obelodanio snimak, u gradu su se dodatno rasplamsale spekulacije da je vozač bio pod dejstvom alkohola.

(Telegraf.rs)

Video: Mobio nastupio na Kalemegdanu

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Zoran

    21. jul 2026 | 17:51

    Pitaju se zasto je puste. Bolje pitajte ko je i ciji je.

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA