Sekula iz BiH pao na Banovom brdu: Osumnjičen za silovanje i razbojništvo nad staricom
Državljanin Bosne i Hercegovine Sekula N. (50) uhapšen je na Banovom brdu nakon što je brutalno napao i silovao šezdesetsedmogodišnju ženu, pokušavši i da je opljačka.
U munjevitoj akciji beogradske policije i Uprave za tehniku, pod nalogom Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, operativci Odeljenja za suzbijanje krvnih i seksualnih delikata ušli su u trag napadaču i stavili mu lisice na ruke.
Osumnjičenom je određeno policijsko zadržavanje do 48 časova, nakon čega će uz krivičnu prijavu za krivična dela silovanje i razbojništvo u pokušaju biti priveden na saslušanje u Više javno tužilaštvo u Beogradu.
(Telegraf.rs)
Video: Ovde je stradala petogodišnja devojčica: Cveće i svece u znak sećanja
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Stefan
Niko normalan iz Bosne.
Podelite komentar
Rada
Klosar, dolaze u Beograd da bi pljackali, reketirali silovali. Dozivotna kazna za psihopatu.
Podelite komentar
Persa
Smrtna kazna za silovanje. Vratiti mu pre smrtne kazne silovanje Da dobije i on to sto je trazio.
Podelite komentar