Turski kamiondžija ostao zarobljen na Ponijerima nakon snežne oluje, desilo se nešto čemu se nije nadao
Snežne padavine ovih dana nisu zaobišle ni Bosnu i Hercegovinu.
Kao i svake prethodne godine, najviše problema imaju vozači, pogotovo oni koji su za volanom teretnih vozila.
Tako je na Ponijerima na putu ostao zarobljen jedan turski vozač. I ovog puta Bosanci su pokazali koliko srce imaju i kako uvek uskoče u pomoć čoveku u nevolji.
Priča je objavljena i na Fejsbuk stranici Teretnjaci.ba.
"Nakon što je ostao zarobljen u snegu na Ponijerima, jedna kakanjska porodica je turskog vozača ugostila. Naš kolega će ostati na konaku u Kaknju u toplini jednog porodičnog doma! Topao tuš, večera, društvo, miris raatluka... Neke stvari se ne kupuju novcem niti ova naša neiskvarena duša! A poruku iz svega ovoga izvucite sami. Svi smo mi ljudi, retko je ko čovek", naveli su u objavi.
Video: Haos u Novoj Varoši: Tokom noći debljina snežnog pokrivača dostigla visinu od 15 centimetara
(Telegraf.rs)
Video: Da li Srbija podržava zabranu društvenih mreža za mlađe od 18 godina? Evo šta su nam rekli građani
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.