
Muškarcu iz Bileće policija pronašla kokain, pušku, tri pištolja i gomilu municije: Pao u Trebinju
Pripadnici Policijske uprave Trebinje uhapsili su P.M. iz Bileće, a pretresom kuća, pomoćnih objekata i vozila koje koristi ovo lice pronašli su opojnu drogu kokain, tri pištolja, jednu lovačku pušku i 117 komada metaka različitog kalibra, navedeno je u Policijskoj upravi Trebinje.
Lice P.M. je uhapšeno i sprovedeno na kriminalističku obradu u prostorije Policijske uprave Trebinje, prenela je Srna.
U pretresu kuće, pomoćnih objekata i vozila koje koristi M.B. pronađena je i privremeno oduzeta jedna poluautomatska puška i 13 komada municije.
Okružno javno tužilaštvo u Trebinju je naložilo da se protiv lica P.M. podnese izveštaj o počinjenom krivičnom delu zbog postojanja osnova sumnje da počinilo krivična dela neovlaštena proizvodnja i promet opojnih droga i nedozvoljena proizvodnja i promet oružja ili eksplozivnih materija.
Protiv lica čiji su inicijali M.B. Okružno javno tužilaštvo u Trebinju je naložilo da se podnese izveštaj zbog postojanja osnova sumnje da je počinilo krivično delo nedozvoljena proizvodnja i promet oružja ili eksplozivnih materija.
(Telegraf.rs/Tanjug)
Video: Pred Gordaninom kućom se dogodilo jezivo ubistvo kod Obrenovca
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Miso
Ovaj je gori od Ayka Klantona.
Podelite komentar