
Centru za socijalni rad Kalesija poznat slučaj Inele i Emira: Otkriveno zašto su tokom razvoda živeli zajedno
Direktor Centra za socijalni rad Kalesija Muhamed Majdančić izrazio je žaljenje povodom jezivog zločina u ovom gradu. Sumnja se da je suprug Emir Selimović golim rukama zadavio suprugu Inelu i njihovog maloletnog sina.
"Kalesija se svrstala u red sredina u kojima se desio femicid i izražavam saučešće porodici preminulih. Ono što mogu reći da nam je poznat slučaj porodice u kojoj se desio femicid. Oni su u postupku razvoda braka i ništa nije naslućivalo da se može desiti ovakvo nešto. Nadam se i pozivam sve one koji se na bilo koji način osećaju ugroženim da se obrate policijskim organima i Centru za socijalni rad kako bi sprečili ovakve slučajeve. S obzirom da imaju stan u zajedničkom vlasništvu su još uvek živeli zajedno, ali su pokušavali da nađu različite stambene jedinice", rekao je Majdančić, prenosi Avaz.
Podsetimo, celu BiH jutros je potresao slučaj ubistva Inele Selimović i njenog maloletnog sina. Sumnja se da je Emir suprugu i sina zadavio golim rukam i da je nakon toga automobilom pobegao u nepoznatom pravcu.
Tela su poslata na obdukciju, nakon čega će biti poznato više detalja.
Za Emirom policija još uvek traga.
(Telegraf.rs)
Video: Grbić: Svi ljudi koji su do sada spašeni su na kraju dana shvatili da je život lepši
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.