Specijalne jedinice policije Brčko distrikta pokušale da uhapse premijera Republike Srpske Radovana Viškovića

E. S.
E. S.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 12

Specijalne jedinice policije Brčko distrikta sinoć su pokušale da uhapse premijera Vlade Republike Srpske Radovana Viškovića, ali nisu uspele u toj maneri. Policija je izvršila legitimisanje svih članova pratnje, uključujući vozače i policijske službenike koji su učestvovali u osiguranju premijera RS

Izvor Srpskainfo iz Brčko distrikta, tvrdi da je policija pripremila "sačekušu" za Viškovića, očekujući njegov prolazak kroz Brčko u pratnji službenog eskorta.

"Međutim, Višković se nije nalazio u koloni vozila, što je izazvalo sumnju da je preusmerio kretanje kako bi izbegao planiranu akciju, navodno koristeći helikopterski prevoz kako bi zametnuo trag", prenosi Avaz.

Na terenu su bile angažovane specijalne jedinice policije Brčko distrikta i dva vozila Hitne pomoći.

– Policija je izvršila legitimisanje svih članova pratnje, uključujući vozače i policijske službenike koji su učestvovali u osiguranju premijera RS, ali Višković nije bio sa njima – tvrdi izvor Srpskainfo iz policije Brčko distrikta.

(Telegraf.rs)

Video: Defile naoružanja vojske Rusije: Vojna parada u Moskvi

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Boki

    10. maj 2025 | 11:33

    Da li može da se uhapsi neki bošnjak ili su svi zaštićeni a pravili zločine?

  • Vodolijax

    10. maj 2025 | 11:24

    Love ljude po Bosni a ništa nisu uradili...neka ih njihov Alah kazni.........

  • Sexo

    10. maj 2025 | 11:15

    Kakava nadri država. BiH nikada nije bila drzava niti ce biti jel tako nody?😁

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA