
Izbo oca i majku, pa krenuo da beži ka Jadranu: Policija pronašla begunca, komšije ispričale tužnu priču
Slovenačka policija uhapsila je M. J. (43) koji se sumnjiči da je izbo svoje roditelje u Kamniku u Podgorju, a potom krenuo da beži ka moru.
Kako javljaju lokalni mediji, osumnjičeni je lokalni seoski ugostitelj. On se sumnjiči da je jutros napao svoje roditelje oštrim predmetom i nakon toga se dao u beg. Njegova majka prevezena je u bolnicu i nalazi se u kritičnom stanju.
Osumnjičeni je uhvaćen na području Kopra, a prema nezvaničnim informacijama, navodno je imao psihičkih problema i ranije je nekoliko puta napuštao kuću.
Kako je policija prethodno javila, M. J. je sa mesta zločina pobegao sivim automobilom marke "Volkswagen Polo" sa ljubljanskim registarskim tablicama.
Naknadno je lociran i lišen slobode na području Kopra. Kako je saopštila policija, prilikom hapšenja nije bilo povređenih.
Prema pisanju medija, majka osumnjičenog, koja ima 67 godina, prebačena je u Klinički centar Ljubljana i lekari se bore za njen život. Otac (69) takođe je hospitalizovan.
"Kad je bio mlad, bio je baš uspešan u školi. Veoma je inteligentan, dobro svira harmoniku, savladao je nemački jezik, ali su mu psihički problemi ometali život“, objasnio je jedan od meštana Podgorja.
Živeo je sa ocem i majkom, od kojih je preuzeo i manju gostionicu koju su posećivali uglavnom meštani. Nijedan od komšija ga nije smatrao nasilnim čovekom, ali je zbog psihičkih problema nekoliko puta odlazio od kuće.
(Telegraf.rs)
Video: "Neponovljivo iskustvo": Anja Ćurčić o predstavi "Više od igre"
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Nena
Psihijatrijske ustanove su prenatrpane pa ovakve poleće malo pa ih puste, zato se ovo i dogadja.
Podelite komentar