
Dečaci brutalno pretukli vršnjaka kod škole, vozač autobusa sve video i nije reagovao: Užas u Golubovcima
Petnaestogodišnjak iz Podgorice brutalno je pretučen pre dva dana u neposrednoj blizini Srednje mešovite škole u Golubovcima, a prema izveštajima lekara Kliničkog centra Crne Gore radi se o težim telesnim povredama - prelomu šake, ali i više hematoma po licu i telu.
Zbog sumnje da su vršnjaku naneli teže telesne povrede, a po nalogu osnovnog državnog tužioca, policija je juče uhapsila trojicu maloletnika, učenika iste škole, starosti 14 i 15 godina.
Oni su, prema informacijama Vijesti, dečaka tukli i metalnim šipkama, a navodno sve naočigled vozača autobusa "BLT Zeta" koji nije reagovao, niti je pozvao policiju.
Slučaj je policiji prijavila majka, nakon što je dečaku ukazana lekarska pomoć u KCCG.
Iz Uprave policije je juče saopšteno da je majka dečaka 8. septembra prijavila podgoričkom Odeljenju bezbednosti da je njen maloletni sin fizički napadnut u blizini SMŠ u Golubovcima od strane više nepoznatih lica.
Navode i da su, u saradnji s nadležnim tužilaštvom i upravom škole, prikupljena obaveštenja od maloletnika, kao i da je izuzet i materijal s nadzornih kamera.
"Zbog sumnje da su počinili krivično delo nasilničko ponašanje u sticaju s krivičnim delom teška telesna povreda u saizvršilaštvu, po nalogu postupajućeg tužioca, lišena su slobode tri maloletna lica starosti 14 i 15 godina. Oni će biti sprovedeni nadležnom tužiocu na dalju nadležnost i postupanje", saopštili su iz Uprave policije.
(Telegraf.rs)
Video: Pecenjada
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Antap
Hrabri đetići... kao i ovi naši. Deset na jednoga.
Podelite komentar
Iggis
Užas kako su klinci u pubertetu postali žestoki svi bi da budu mafijaši krimi đimi kultura šta reći.
Podelite komentar