
Banjalučanin uhapšen zbog krađe "Zastave 128": Vlasnik mu olakšao posao jednim pogrešnim potezom
Policija je uhapsila F.Ć. iz Banjaluke, sumnje da je ukrao automobil marke "Zastava 128".
Naime, službenici Policijske uprave Banjaluka, u četvrtak 19. septembra uhapsili su F.Ć. iz Banjaluke, zbog postojanja osnova sumnje da je počinilo krivično delo oštećenje i oduzimanje tuđe stvari, prenele su Nezavisne.
"Policijskoj upravi Banjaluka, istog dana prijavljeno je da je u vremenskom periodu od četiri do šest časova u Banjaluci nepoznato lice otuđilo putničko vozilo marke zastava 128, u kojem se nalazio kontakt ključ. Preduzimanjem operativnih mera i radnji policijski službenici su pronašli i na području grada Banjaluka zasutavili navedeno vozilo sa kojim je upravljalo navedeno lice", navode iz PU Banjaluka.
Od F.Ć. je oduzeto vozilo i vraćeno vlasniku.
Sve mere i radnje preduzete su pod nadzorom dežurnog tužioca Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka.
(Telegraf.rs)
Video: Izložba "Keramika: otisak" u Etnografskom muzeju
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.