"Apsolutno neprihvatljivo ponašanje": Dodik razrešio Đajića svih funkcija u SNSD, povod je ovaj SNIMAK
"Kao i svi, jutros sam upoznat sa snimkom u kojem se Vlado Đajić nalazi u razgovoru i prisustvuje situaciji koja uključuje narkotike. Takvo ponašanje je apsolutno neprihvatljivo za mene kao predsednika SNSD", poručio je Milorad Dodik, naglašavajući da SNSD ne može i neće tolerisati bilo kakvu povezanost s kriminalom, a posebno ne s narkoticima.
"Đajić je tim postupkom sam sebe razrešio sa svih funkcija. Naša politika svoje temelje ima u najboljim osobinama našeg naroda i mora to i da ostane - bez izuzetaka", naveo je Dodik.
Društvenim mrežema i medijima od jutros kruži snimak zbog kojeg je Dodik razrešio Đajića svih funkcija u SNSD.
Na snimku se može videti kako nepoznati muškarac pred Vladu Đajića, direktora UKC Republike Srpske i šefa banjalučkog SNSD, stavlja kesu s belom praškastom materijom, nakon čega govore o ciframa 30.000 i 40.000 evra, interventnoj policiji i "maloj".
Šta se zaista nalazi u kesici utvrdiće nadležni organi.
(Telegraf.rs)
Video: Ljubav na prvi pogled: Kad se sretnu beba i veverica
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Amos
Mirolad nije precednic Srpske republike.
Podelite komentar
Prle
Nameštaljka. Obračun sa neistomišljenicima.
Podelite komentar