Preokret u slučaju napada na časnu sestru u Zagrebu! Sama je sebe povredila

I. N.
I. N.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 1

Časna sestra (35) koja je prijavila da je izbodena nožem u Zagrebu, sama sebi je nanela povrede, pa lažno prijavila da je napadnuta, saopštila je policija!

Kako se navodi, ona je sebi nanela povrede nožem koji je prethodno kupila u prodavnici u Zagrebu.

Hrvatski mediji su u petak izvestili o navodnom napadu na časnu sestru, što je uznemirilo hrvatsku javost, a društvenim mrežama se širila informacija da ju je napao strani radnik, pa je odmah pokrenuto i ospežno kriminalističko istraživanje.

Dan nakon što je otpuštena iz bolnice, 35-godišnja časna sestra je u policiji podnela krivičnu tvrdeći da ju je ranio nepoznati počinilac tako što joj je prišao na ulici i povredio je nožem. Nakon pregleda u bolnici utvrđene su joj lakše povrede.

Policija je, međutim, došla do operativnih saznanja koja su upućivala na moguću neistinitost prijave. Intenzivnim proverama utvrdili su da je žena lažno prijavila krivično delo kako bi policiju dovela u zabludu, iako je znala da je lažno prijavljivanje krivično delo.

Istraživanjem je potvrđeno da je žena sama sebi zadala povrede nožem koji je ranije kupila. Zbog svega utvrđenog, policija će protiv 35-godišnjakinje podneti krivičnu prijavu, preneli su hrvatski mediji.

(Telegraf.rs/Tanjug)

Video: Zaplenjena droga vredna 350.000 evra

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA