"Izdrži, curice, celo Sarajevo je uz tebe": Osvanuo transparent podrške devojčici kojoj je amputirana noga

I. N.
I. N.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Celo Sarajevo je u šoku nakon tragične smrti 23-godišnjeg mladića, mladog umetnika Erdoana Morankića, koji je stradao u četvrtak u tramvajskoj nesreći u Sarajevu. U istoj nesreći teško je povređena i 17-godišnja Ella J., kojoj su lekari morali da amputiraju nogu.

Prema poslednjim informacijama, Ella je i dalje u teškom stanju, na odeljenju intenzivne nege.

Čitav region se nada da će Ella uspeti da izađe kao pobednik iz ove teške bitke, a naročito Sarajlije, koje su joj otvoreno pružile podršku. Naime, na Skenderiji je tokom noći osvanuo transparent: "Borba za pravdu, Ella izdrži".

Podsetimo, u nesreći je povređeno još troje ljudi, koji su u stabilnom stanju otpušteni na kućno lečenje.

Nesreća se dogodila u četvrtak, 12. februara oko podneva kada je tramvaj, iz pravca Železničke stanice, velikom brzinom ušao u raskrsnicu kod Tehničke škole, iskočio iz šina i na tramvajskoj stanici povredio četiri i usmrtio jednu osobu.

(Telegraf.rs)

Video: Sretenjska radionica u Institutu za kardiovaskularne bolesti "Dedinje"

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA