Neobična krađa kod Slavonskog Broda: Čoveku iz dvorišta odneo pauna!

M.S.P.
M.S.P.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Pronađen je mladić koji je čoveku iz dvorišta ukrao - pauna.

Neobična i nesvakidašnja krađa dogodila se na slavonskobrodskom području još na Praznik rada. Policija je kradljivcu prekrasne ptice ušla u trag i juče okončala istragu, piše Danica.hr.

“Policijski službenici Policijske stanice Slavonski Brod s Ispostavom Vrpolje okončali su kriminalističku istragu nad 20-godišnjakom zbog sumnje u izvršenje krivičnog dela teške krađe."

"On se tereti za krivično delo teške krađe jer je provalio zaključana vrata kako bi ukrao pticu. Inače, cene odraslog pauna kreću se od 100 pa do 1.000 eura za retke vrste", saopštila je policija.

(Telegraf.rs)

Video: Dedović:Bogojavljenska noć je bila vreme slobode i haosa unutar raznih emotivnih i ljubavnih zapleta

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA