Na Cetinju tokom noći paljeni automobili: Oglasila se policija

I. N.
I. N.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Na Cetinju su tokom noći zapaljena dva automobila na dve različite lokacije, saopšteno je Portalu RTCG iz Uprave policije.

Prema navodima portala, istraga za sada je pokazala da paljenje automobila nije povezano sa organizovanim kriminalnim grupama.

Kako je saopšteno, policija je primila poziv oko 4 sata ujutru.

RTCG prenosi da su policiju o zapaljenim automobilima obavestili pripadnici Službe zaštite i spašavanja, a požari su prijavljeni oko četiri sata ujutro.

Iz policije su za RTCG naveli da je o svemu obavešten tužilac, te da je završen uviđaj sa veštakom i da je postupak istrage u toku.

(Telegraf.rs)

Video: Vojna vežba NATO-Srbija

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA