Mladić (19) se utopio na bazenu u Ugljeviku: Reanimacija nije uspela
Devetnaestogodišnji mladić utopio se u Ugljeviku, u Republici Srpskoj, uprkos pokušajima reanimacije nakon što je izvučen iz bazena, rečeno je iz Okružnog javnog tužilaštva Bijeljina.
Devetnaestogodišnjak M.S. utopio se na bazenima u opštini Ugljevik, a reanimacija je počela odmah po njegovom izvlačenju iz vode, prenosi RTRS. Mladić je potom prevezen u Dom zdravlja Ugljevik, gde je dežurni lekar konstatovao smrt.
Pripadnici Policijske stanice Ugljevik su obavestili tužilaštvo o slučaju, nakon čega je tužilac došao na lice mesta. Dežurni tužioci u Republici Srpskoj preduzimaju sve neophodne mere radi utvrđivanja okolnosti pod kojima je došlo do tragedije.
(Telegraf.rs/Tanjug)
Video: Rambo Amadeus održao koncert u MTS Dvorani
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.