HAOS KOD KOPRIVNICE! Pijana žena optužila muža da je vara, pa ga prebila!

M.S.P.
M.S.P.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Zbog nasilja u porodici osuđena je 57-godišnjakinja koja je pijana napala svog muža (57), javlja Podravski.

Incident se dogodio 31. maja oko 13.30 u vikendici u okolini Koprivnice, kada se 57-godišnjakinja, pod uticajem alkohola od 1,49 promila, nasilnički ponašala u porodici.

Najpre je vikala na supruga i vređala ga rečima: "đubre jedno, smeće, k****š se, prodao si me svima", a zatim je uzela daljinski upravljač od televizora i bacila ga u zid.

Nakon toga je fizički napala muža. Više puta ga je izgrebala noktima po grudima, a potom ga je više puta otvorenim dlanovima obe ruke udarila po leđima. Muž nije tražio lekarsku pomoć.

Na lice mesta je stigla policija, žena je uhapšena i do narednog dana se treznila u policijskoj stanici, a potom je izvedena pred prekršajni sud gde joj je izrečena novčana kazna od 380 evra. Pošto je provela dva dana u pritvoru, ostalo joj je da plati 300 evra kazne.

(Telegraf.rs)

Video: Predstava "San letnje noći" studenata FSU

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA