Neviđena tragedija: Devojčica (12) pala sa ljuljaške u Gostivaru, nije joj bilo spasa

Đ. M.
Đ. M.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Tragičan slučaj dogodio se u Gostivaru, gde je život izgubila četrnaestogodišnja devojčica iz Kavadaraca u Severnoj Makedoniji. Prema prvim informacijama, nesreća se dogodila u jednom od gradskih parkova, kada je devojčica pala sa ljuljaške, piše portal Točka.com.mk.

Nakon incidenta, ona je hitno prevezena u Medicinski centar u Gostivaru. Uprkos tome što je odmah zbrinuta, lekari su mogli samo da konstatuju smrt.

O slučaju je obavešteno nadležno tužilaštvo, koje je naložilo obdukciju kako bi se utvrdio tačan uzrok smrti. Policija je obavila uviđaj i radi na prikupljanju svih relevantnih činjenica koje bi rasvetlile okolnosti pod kojima je došlo do nesreće.

Prema dostupnim podacima, devojčica je poreklom iz Kavadaraca, ali je u trenutku nesreće boravila u Gostivaru. Istraga je u toku, a više informacija očekuje se nakon završetka obdukcije i policijskog postupka.

(Telegraf.rs)

Video: I Tesla јe igrao za čovečanstvo

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA