UZNEMIRUJUĆE Ovo je trenutak kada Saška "mečkom" gazi psa! Vraća se u rikverc, pa opet kreće

I. N.
I. N.    
Čitanje: oko 2 min.
  • 1

Uznemirujući snimak, na kojem se vidi kako beli "mercedes", za čijim volanom je navodno Saška S. (46), sa sva četiri točka namerno prelazi preko psa na ulici u Ulcinju, do srži je uznemirio javnost.

Crnogorska policija je ranije saopštila da je privela državljanku Severne Makedonije zbog sumnje da je namerno automobilom pregazila psa. Saška S. je uhapšena dok je pokušavala da napusti Crnu Goru.

Iz Uprave policije Crne Gore pojasnili su da je Odeljenju bezbednosti Ulcinj prijavljeno da je jedna osoba vozilom pregazila vlasničkog psa.

UPOZORENJE: SNIMAK JE IZUZETNO UZNEMIRUJUĆI

"Policija je pronašla vozilo i identifikovala žensku osobu koja je upravljala vozilom, državljanku Makedonije", kazali su iz UP.

"Pokušala je da napusti državu, ali smo je sprečili", dodali su iz UP.

Uprava policije je zvanično saopštila da je ulcinjska policija, preduzimajući koordinisane mere i radnje, u kratkom roku identifikovala, pronašla i po nalogu državne tužiteljke u Osnovnom državnom tužilaštvu u Ulcinju uhapsila S.S (46), državljanku Severne Makedonije, koja je u Ulcinju vozilom pregazila psa i usmrtila ga.

"Ona je, nakon izvršenog krivičnog dela, nameravala da napusti teritoriju naše države, ali ju je policija sprečila u tome", kazali su u saopštenju.

Dežurna služba Odeljenja bezbednosti Ulcinj, kako navode, oko 15.15 časova je obaveštena od strane vlasnika usmrćenog psa da mu je prethodno nepoznata osoba, koja je vozila "mercedes“ bele boje, skopskih tablica, namerno na ulici pregazila i usmrtila psa.

"Policijski službenici su odmah izašli na lice mesta. Preduzimajući operativne mere i radnje, došli su do identiteta lica koje je vozilom upravljalo. Za licem je odmah raspisana potraga, a ona je oko 16.40 časova pronađena i zaustavljena na Zajedničkom graničnom prelazu 'Sukobin - Murićani', u pokušaju da napusti našu državu. S.S. je potom dovedena u policijske prostorije, gde je sprovedena kriminalistička obrada. O navedenom je obaveštena državna tužiteljka u Osnovnom državnom tužilaštvu u Ulcinju, koja se izjasnila da se u događaju stiču bitni elementi krivičnog dela ubijanje i mučenje životinja i razaranje njihovog staništa i naložila da se S.S. liši slobode", piše u saopštenju.

Na licu mesta je obavljen uviđaj. Osumnjičena će, u zakonom predviđenom roku, biti privedena nadležnoj državnoj tužiteljki, zbog sumnje da je izvršila navedeno krivično delo.

(Telegraf.rs)

Video: Izložba kostima, fotografija i rekvizita iz serije "Robin Hud" u Ložionici

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA