Čovek (43) iznenada preminuo, NEŠTO ga je ubolo! Šta mu se desilo? Misteriozna smrt u Sloveniji
Tokom izvođenja radova na auto-putu na području Kranja u Sloveniji, život je izgubio 43-godišnji radnik nakon što ga je, prema prvim informacijama, nešto ubolo, a potom je izgubio svest, piše portal 24ur.com.
Policija u Kranju obaveštena je u subotu nešto posle 23 časa o nesreći na radu. Prema navodima, muškarcu je tokom obavljanja radnih zadataka iznenada pozlilo nakon uboda, nakon čega je izgubio svest.
Njegove kolege su odmah pozvale Hitnu pomoć i započele reanimaciju. Po dolasku medicinske ekipe, postupak oživljavanja je nastavljen, ali uprkos velikim naporima, radniku nije bilo spasa.
Nadležni su naložili sanitarnu obdukciju kako bi se utvrdile sve okolnosti i tačan uzrok smrti. Policija je slučaj evidentirala, a o događaju će biti obavešteno nadležno državno tužilaštvo.
(Telegraf.rs)
Video: Mocartova "Figarova ženidba"
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.