U Nikšiću uhapšen maloletnik zbog vrbovanja i obučavanja za dela terorizma
Maloletnik M.M. uhapšen je u Nikšiću po nalogu Specijalnog državnog tužilaštva zbog sumnje da je počinio krivično delo vrbovanje i obučavanje za vršenje terorističkih dela.
Specijalno policijsko odeljenje je lišilo slobode maloletnog M.M, nakon što je, pretresanjem stana i drugih prostorija koje koristi osumnjičeni, pronašlo predmete i tragove koji ukazuju na osnove sumnje da je izvršio krivično delo vrbovanje i obučavanje za vršenje terorističkih dela.
"Specijalno državno tužilaštvo će, nakon sprovođenja i saslušanja maloletnika, obavestiti javnost o stanju i daljem toku postupka", saopšteno je iz Specijalnog državnog tužilaštva.
(Telegraf.rs/Tanjug)
Video: Rambo Amadeus održao koncert u MTS Dvorani
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.