Vučević o dešavanjima u Novom Sadu

E. T.
E. T.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 7

Predsednik Srpske napredne stranke i savetnik predsednika Republike za regionalna pitanja Miloš Vučević izjavio je da je sada situacija u Novom Sadu dobra, da je noć bila dramatična i napeta.

"Pokušaću da ne budem suviše subjektivan i emotivan, nadam se da su svi povređeni dobro i da će biti dobro. Prema informacijama koje imam od direktorke Kliničkog centra Vojvodine doktorke Turkulov, 65 je povređeno, sedam pripadnika Kobri je teško povređeno, mnogo devojaa i momaka", naveo je Vučević.

(Telegraf.rs/Tanjug)

Video: Muškarac brutalno prebijen na protestu u Novom Sadu

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Marta

    14. avgust 2025 | 09:38

    Nasilje nikad nije rešenje i ne sme biti opravdano političkim ciljevima.

  • Слађана Точиловац Шаљић

    14. avgust 2025 | 09:45

    Подршка, посебно повређеним грађанима, припадницима МУП Републике Србије и Војске Србије.

  • Niko

    14. avgust 2025 | 09:36

    Novi Sad je simbol kulture i mira, a ne huliganizma.

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA