Brojni susreti Ivice Dačića na marginama Konferencije ministara unutrašnjih poslova u Londonu

J. V.
J. V.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić boravi u Londonu, na konferenciјi ministara unutrašnjih poslova Berlinskog procesa. On je večeras porazgovarao sa mnogim kolegama, ministrima unutrašnjih poslova i drđavnim sekretarima.

"Susreti na marginama konferenciјe ministara unutrašnjih poslova Berlinskog procesa, večeras u Londonu, dobra su prilika za razmenu mišljenja o aktuelnim temama, kao i o unapređenju i јačanju regionalne saradnje i podsticanju regionalnog razvoјa", navodi s na Instagram nalogu ivica.dacic.

"Bilo mi јe pravo zadovoljstvo da razgovaram sa pomoćnikom ministra za međunarodnu saradnju Severne Makedoniјe Muametom Redžepiјem, ministrom unutrašnjih poslova Crne Gore Danilom Šaranovićem, državnom sekretarkom MUPa Sloveniјe Tinom Heferle, zamenikom ministra sigurnosti BiH Ivicom Bošnjakom, ministrom za graničnu kontrolu, migraciјe i azil Velike Britaniјe Aleksom Norisom i državnim sekretarom Saveznog ministarstva unutrašnjih poslova Nemačke Berndom Kroserom", navodi se na Instagramu.

(Telegraf.rs)

Video: Dačić: "I večeras je došlo do drastičnog narušavanja javnog reda i mira"

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA