Vučević najavio veliki skup u Novom Sadu

N. S.
N. S.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 6

Predsednik Srpske napredne stranke i savetnik predsednika Republike Miloš Vučević izjavio je danas da će veliki narodni skup protiv blokada u Novom Sadu biti održan za desetak dana, kada će u tom gradu biti dočekani Srbi sa KiM, kao i da će to pre svega biti skup sa porukom - stop separatizmu u Vojvodini.

"Pa, za nekih desetak dana, mislim, da će biti veliki skup u Novom Sadu. I tada ćemo dočekati Srbe s Kosova i Metohije, ali, pre svega, će to biti skup sa porukom - stop separatizmu u Vojvodini, stop politici Dinka Gruhonjića i njemu sličnima", rekao je Vučević za TV K1 odgovarajući na pitanje kad se i šta planira u Novom Sadu.

Vučević je istakao da će se na tom skupu još jednom poručiti da je to integralni i neodvojivi deo države i da neće dozvoliti da na talasu ove tragedije neko rasturi taj deo države.

(Telegraf.rs/Tanjug)

Video: Velika akcija MUP-a: Zaplenjeno preko 100 kilograma droge

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA