SAZNAJEMO: Nikolić i Jahjaga 6. februara u Briselu o KiM!
Predsednik Srbije Tomislav Nikolić i kosovska predsednica Atifete Jahjaga sastaće se 6. februara u Briselu, gde će razgovarati o dijalogu Beograda i Prištine, saznaje Telegraf.rs!
Dijalog Beograda i Prištine biće i definitivno podignut na najviši mogući nivo, a to će se, prema saznanjima našeg portala, dogoditi 6. februara u Briselu, kada će doći do najavljivanog sastanka predsednika Srbije i predsednika tzv. Republike Kosovo.
Iz izvora bliskih kabinetu predsednika Srbije Tomislava Nikolića potvrdili su nam da je ovaj sastanak dogovoren i da će se on održati u Briselu pod okriljem EU 6. februara.
- Tokom februara ili početkom marta biće sastanak, ali međunarodni predstavnici mogu promeniti datum. Predsednici nemaju mogućnosti da otvore nova pitanja, ali će dati podsticaj razmatranju otvorenih pitanja i razgovarati o dijalogu – rekao je Tahiri.
(D. Z. / Foto: Telegraf.rs)
Video: "Trebalo je ranije da kaže" Dinča otkrio što nije došao na koncert Baneta Mojićevića
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Jarac
Zadovolji je Tomo...
Podelite komentar