Pogledajte štetu nakon apokaliptičnog nevremena u Osečini: "Ne daj Bože nikome, ovo se ne pamti"
                    
                    
                     
                    
                     ≫ 
                    
                
                
                
            Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
 - Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
 - Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
 - Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
 - Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
 - Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
 - Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
 - NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
 
<% message.text %>
Mara
Drugi put osigurajte imanje i nema problema.. Mogu da padaju ćuskije..
kod
Sta bi kao protivgradna odbrana radi kako koliko i ko objavite krivce za to.
Aca
Da trebate platiti nesto svi bi vec bili tu, ovako pomoc cuj pomoc pa to je prirodno, a i niste osigurali imanje džaba porez nije to to raspitajtese ako nista predsednik ce vam objasniti nadje mucenik vremena. Ja garantujem da su uskoro izbori dobili bi i vise, bili na naslovnim stranama i mnogo toga jos, ovako MRKA KAPA neka vam je bog upomoć