Ko se danas nije vraćao iz Grčke, taj ne zna šta je muka: Srbima se žurilo, pa "legli" na sirene
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Andrej
Ova integrisana granica je posledica potpisivanja raznih "sporazuma" od strane Vučića i Dačića . Ja sam na veliki petak pošao sa suprugom u Severnu Makedoniju i čekao na granici cirka dva sata (od 13h do 15h) . Eto braćo i sestre to Vam je još jedna tekovina i "uspeh" ove vlasti.
Dragan
Znali su da će biti gužve. Verovatno otvoreno malo prelaza. Naši dok se ne napravi kolona od kilometar ne otvaraju prelaz.
Rino
Ma jedino destinacija neka za avion.. Ovako i kod nas i preko za 1.maj mravinjak..sve ti presedne...ko ima van grada vikendicu i takav je da hoce da podeli sa tobom top.