
Nestali mladić (24) iz Niša pronađen posle 4 dana: Prizor uplašio prolaznika, odmah dojurila 3 vatrogasca
Nišlija A.S. (24), čiji je nestanak prijavljen 6. juna, pronađen je sinoć u šumi na putu između sela Prva Kutina i naselja Deliski Vis.
Kako saznajemo, mladića koji je bio bez svesti oko 19.50 sati pronašao je prolaznik i alarmirao nadležne službe koje su ustanovile da nema vidljivih povreda ali da je dezorijentisan. U njegovom zbrinjavavanju učestvovala su i tri vatrogasca spasioca Vatrogasno spasilačke brigade u Nišu koji su izneli mladića iz šume i predali ga medicinskoj ekipi Hitne pomoći.
Mladić se udaljio iz porodične kuće u nepoznatom pravcu 6. juna pa je njegova porodica prijavila nestanak. Gde se nalazio prethodna četiri dana za sada nije poznato ali ništa ne ukazuje da je žrtva krivičnog dela. Porodica je odmah obaveštena o njegovom pronalasku. Kako saznajemo on je sada u dobrom opštem stanju.
(Telegraf.rs)
Video: Narodni poslanici nastavili objedinjenu raspravu po 46 tačaka raspravu
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Mira
Mozda mu pozlilo od vrucine netreba nitko sam ici u takva mjesta gdje nema puno ljudi
Podelite komentar