Ogromna tuga potresla Valjevo: Umro Filip, imao samo 20 godina, bolnim rečima se opraštaju od njega
Bivši učenik Tehničke škole u Valjevu, Filip Rakić, preminuo je u dvadesetoj godini, a ovu bolnu vest teško su primili i njegovi nastvanici i zaposleni u pomenutoj školi.
- Sa velikom tugom u srcu primili smo vest da nas јe prerano napustio naš bivši učenik, Filip Rakić (18. 12.2005 - 23. 6. 2025). Ostaće upamćen kao dobar drug, izuzetan i primeran učenik sa naјlepšim manirima. Hvala za vreme koјe smo proveli sa tobom. Neka ti јe laka zemlja. Slava mu - napisali su na društvenim mrežama.
Od njega se bolnim rečima opraštaju prijatelji, poznanici i komšije.
- Neka mu Gospod Bog i Presveta Bogorodica podare večni mir i spokoj duše. Porodici iskreno saučešće - pišu ispod objave.
Video: Izvršni direktora Puteva Srbije - RADNO
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
💔
😭😭😭😭😭Tugo golema 💔🌹
Podelite komentar