Crnogorci opleli po paradajz turistima, stigao im odgovor: Dođete u Beograd i živite 15 godina u Studenjaku

N. S.
N. S.    ≫ 

Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:

  • Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
  • Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
  • Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
  • Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
  • Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
  • Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
  • NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
Odgovor na komentar korisnika Halkidiki
Ime je obavezno
*otkucano <%commentCount%> od ukupno <% maxCommentCount %> karaktera
Komentar je obavezan

<% message.text %>

Komentari

  • Ljupce

    24. jul 2025 | 13:57

    Neka povećaju CENU PARADAJZA I ZARADICE I IMACE PROFIT U TURIZMU

  • Vera

    24. jul 2025 | 10:48

    Studirao sam u Beogradu, a sve vreme studija 4 godine stanovao sam u studentsku i tu upoznao Gospodu Crnogorce u najgorem izdanju. Do tada sam živeo na Njegoševim stihovima i čojstvu i junaštvu njegovih crnogoraca. Kad sam video kakvi su, sve je srušeno. Čast izuzecima, kojih je malo, od tog doba ih gledam drugim očima. Nek su živi i zdravi, daleko im lepa kuća, ja im nikad neću ići ni sa paradajzom ni sa brdom para. Lako je nama sa poznatim srbomrzcima. Teško je sa licemerja....

  • Goran Bojanović

    24. jul 2025 | 09:14

    Pre sedam dana sam bio na Planini Bioč Veliki Vitao -Crna Gora. Ako ne možete na more možete na planinu. Crnogorci i Srbi su dobri ljudi. Ne svađajte se.

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA