
Zatvorena jedna od najvećih turističkih atrakcija u Srbiji: Važno obaveštenje za sve posetioce
Jedna od najvećih i jedna od najposećenijih turističkih lokacija na Zlatiboru, Stopića pećina, tokom narednih dana biće zatvorena za posetioce.
- Od 27. septembra do 2. oktobra izvode se radovi na uređenju u Stopića pećini, tako da će biti zatvorena za turističke posete, potvrđeno je za Rinu.
Prvi radni dan kada će posetioci ponovo moći da posete pećinu je petak, 3. oktobar.
Stopića pećina svake godine jedan je od najposećenijih turističkih lokaliteta u regionu, a turisti se broje u desetinama hiljada.
Ova turistička atrakcija se nalazi na 19 km udaljenosti od centra. Jedinstvena je i poznata po bigrenim kadama, ulazu impozantnih dimenzija i pećinskom vodopadu.
(Telegraf.rs)
Video: Pogledajte snimak Tajfuna koji je pogodio Kinu
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.