Zbog ovog vozača strahuje celo selo u Srbiji, sad imaju i snimak: On "leti" pored škole, ne koči, plašimo se!
Prava drama odigrala se u centru sela Pranjani, kada je vozač taksi vozila velikom brzinom, procenjenom na oko 100 kilometara na sat, projurio kroz raskrsnicu kod škole „Ivo Andrić”, ne poštujući saobraćajni znak stop i pravac sa prvenstvom prolaza. Samo pukom srećom, niko nije stradao.
- Video sam kako taksi dolazi iz pravca škole neverovatnom brzinom. Nije ni pokušao da zakoči, samo je preleteo raskrsnicu i nestao ka Brezaku. Da je neko nailazio, sigurno bi bilo mrtvih - kažu meštani Pranjana za agenciju RINA.
Oni dodaju da ovo nije prvi put da se ovakve situacije dešavaju, posebno u zoni škole gde deca svakodnevno prelaze ulicu.
- Tražimo da se hitno postave ležeći policajci. Ovo što se dešava je ludilo, voze kao sumanuti. Sledeći put možda neće biti sreće - dodaju ogorčeni stanovnici Pranjana.
Stanovnici sela apeluju na nadležne u opštini Gornji Milanovac i saobraćajnu policiju da reaguju pre nego što neko izgubi život.
(Telegraf.rs/RINA)
Video: Gori šuma kod Lučana, meštani sela Kaona se spremaju za evakuaciju
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Vrzino kolo
Svako selo ima svog divljaka . I niko i ne pokušava da im stane na put. Tako je kad je policija iz istog mesta a on nedodirljiv.
Podelite komentar