Stigao zahtev za opštu zabranu telefona u školama u Srbiji! Da li će uskoro biti zabranjeni? Čeka se odluka
                    
                    
                     
                    
                     ≫ 
                    
                
                
                
            Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
 - Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
 
                        
Mmmm
Treba da se uvedu uniforme u skolama za decu
Milan Novakovic
Ja bih ukionuo vlast! Deca koja zive malo dalje od skole da imaju telefone obicne sa dugmicima samo za pozive!
Nela
Ja bih uvela da mora obavezno oba roditelja da budu prisutna u školovanju dece podjednako, a ne da pojedini u većem slučaju očevi ne znaju ni ko im je ucitelj ni ko razredni starešina. Takođe da se uvede pravilo oblačenja za roditelje pogotovu majke, a ne da dolaze polugole na roditeljske sastanke i otvorena vrata.