Opasnost sve bliža gradovima! Snimak koji je vozač napravio na samo kilometar od Ivanjice, zabrinuo stručnjake

M. L.
M. L.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Na samo kilometar od centra Ivanjice, na magistralnom putu prema Sjenici, kamera jednog vozača je zabeležila neobičnu scenu — medved kako beži ispred automobila i pritom prolazi kroz crveno svetlo semafora.

Snimak koji se ubrzano širi društvenim mrežama izazvao je lavinu komentara i smeha, jer se čini da ni najstroža saobraćajna pravila ne važe za ovog „vozača“ iz šume.

Iako je prizor nasmejao mnoge, stručnjaci podsećaju da su medvedi sve češći gosti ivanjičkog kraja i apeluju na vozače da budu oprezni, posebno u večernjim satima i na deonicama koje prolaze kroz šumske predele, a sve češće i blizu grada.

(Telegraf.rs/Infoliga)

Video: Dve devojke bez svesti na Kalemegdanu

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA