Teretnjaci na Batrovcima na izlazu iz Srbije čekaju osam sati,dva sata na prelazu Šid

E. K.
E. K.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 1

Na graničnom prelazu Batrovci na izlazu iz zemlje teretna vozila čekaju osam sati, saopštio je danas Auto-moto savez Srbije (AMSS).

Prema informacijama Uprave granične policije od 6 časova, zadržavanje za kamione na prelazu Šid, takođe na izlazu iz Srbije je dva sata.

Na ostalim graničnim prelazima nema zadržavanja za sve kategorije vozila.

Prema poslednjim informacijama dobijenim od JP "Putevi Srbije", na naplatnim stanicama nema zadržavanja vozila.

(Telegraf.rs/Tanjug)

Video: PAO NARKO-KLAN: Novcem od ekvadorskog kokaina kupovali stanove po Evropi i punili sefove u Beogradu

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • нс

    28. novembar 2025 | 12:42

    Господо возачи мењајте професију.Нема ту помака.

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA