RHMZ izdao HITNO upozorenje: Ovo je opasno, a sledi uskoro!
Republički hidrometeorološki zavod (RHMZ) izdao je danas upozorenje za područje Srbije na stvaranje snežnog pokrivača i lokalnu pojavu ledene kiše za 4. i 5. januar.
U zapadnoj, jugozapadnoj, centralnoj i istočnoj Srbiji u nedelju i tokom noći ka ponedeljku očekuje se stvaranje snežnog pokrivača prosečne visine od 10 do 20 cm, a u planinskim predelima zapadne i jugozapadne Srbije lokalno i više, navodi se u saopštenju.
U nedelju u jutarnjim i večernjim satima, kako se dodaje, a u ponedeljak i tokom dana očekuje se lokalna pojava kiše koja će se lediti na tlu, uglavnom u predelima južnije od Save i Dunava.
(Telegraf.rs/Tanjug)
Video: Staša Nikolić o filmu "Mileva Ajnštajn": Mileva zaista zaslužuje ovakav film
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Rade
Te prognoze ko da je baba Vanga pisala, pola od tiga se uopste ne ostvari. Neki dan kaze google weather - kisa ceo dan u Kraljevu - na kraju: sunce i suvo.
Podelite komentar