Snimak koji ledi krv! Ovo danas čeka sve koji zaplivaju za Časni krst u Tamišu: "Nikad tako nije bilo"
Sve one koji su se danas odvažili da zaplivaju u Tamišu čekaju ekstremni uslovi koje odavno nismo videli na Bogojavljenje . Snimak iz Pančeva pokazuje trenutnu situaciju, a to je da sve plivače čeka veoma hladna temperatura zbog koje se stvorio i tanak sloj leda.
U Pančevu je jutros zabeležena veoma niska temperatura, a na površini Tamiša formirao se tanak sloj leda, što dodatno otežava ionako izazovno plivanje za Časni krst. Učesnici bi trebalo da budu maksimalno oprezni jer ovako hladne temperature predstavlja ogroman napor i šok za organizam.
Naravno, na ovakvim događajima sve ekipe su na terenu zbog predostrožnosti i u slučaju da nekome zatreba medicinska pomoć.
U Pančevu je trenutno -2 stepena, a temperatura Tamiša je između nule i jednog stepena.
(Telegraf.rs)
Video: Svi su gledali u ovaj prizor na Adi: Pogledajte video snimak neposredno pred plivanje za Časni krst
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Ateista
Da je prinutno plivanje onda bi bilo za osudu a ovako dobrovoljno srećno im.
Podelite komentar